Tilmeldte til DM i Skoleskak & Læringsfestival 2022

skoleskak.dk/dm2022 kan du få mere info.

Navn Type Skole Gruppe Kreds
Ian David Ionescu (S) Spiller Frem Skakskole C (7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • gabriela3m@yahoo.com
  • 71596089

  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2022-11-25 14:34:12
Luca Eduard Ionescu (S) Spiller Frem Skakskole D (5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • gabriela3m@yahoo.com
  • 29722998

  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilmeldte gratis aktiviteter
  • Lynskakturnering (DM i Lynskak - lørdag fra 19:15 - 21:00)
  • Betalt online d. 2022-11-25 14:34:12
Inga Tordrup (F) Forældre Sigerslevøster Privatskole Frederiksborg
    Info omkring tilmeldte
  • inga@tordrup.com
  • 30445530

  • Skole: Sigerslevøster Privatskole
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt manuelt d. 2022-11-25 16:12:35
Kjartan Raun Tordrup (S) Spiller Sigerslevøster Privatskole C (7+8 kl.) Frederiksborg
    Info omkring tilmeldte
  • inga@tordrup.com
  • 30445530

  • Skole: Sigerslevøster Privatskole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt manuelt d. 2022-11-25 16:12:38
Martin Wehding (F) Forældre København
    Info omkring tilmeldte
  • Betalt online d. 2022-11-17 06:37:33

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 365
Anton Bønsvig Wehding (S) Spiller Sankt Annæ Gymnasium B (9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år) København
    Info omkring tilmeldte
  • 50501718

  • Skole: Sankt Annæ Gymnasium
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1766
    Tilmeldte gratis aktiviteter
  • Lynskakturnering (DM i Lynskak - lørdag fra 19:15 - 21:00)
  • Betalt online d. 2022-11-17 06:37:33

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 365
Laurits Bønsvig Wehding (S) Spiller Sankt Annæ Gymnasium B (9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år) København
    Info omkring tilmeldte
  • martin@wehding.dk
  • 50501718

  • Skole: Sankt Annæ Gymnasium
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1845
    Tilmeldte gratis aktiviteter
  • Lynskakturnering (DM i Lynskak - lørdag fra 19:15 - 21:00)
Karl Emil Elmer Nielsen-Refs (S) Spiller Amager Skakskole B (9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år) København
    Info omkring tilmeldte
  • olivenolie@gmail.com
  • 26252640

  • Skole: Amager Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 2060
  • Betalt online d. 2022-11-16 22:24:33
Ingrid Elmer Nielsen-Refs (S) Spiller Amager Skakskole A (Studerende, der fylder 17-20 år) København
    Info omkring tilmeldte
  • olivenolie@gmail.com
  • 26252640

  • Skole: Amager Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1462
  • Betalt online d. 2022-11-16 22:18:04
Lene Johannsen (F) Forældre Ravsted Børneunivers Sønderjylland
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-16 20:16:06

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 361
Jonas Sørensen (S) Spiller Ravsted Børneunivers F (0-2 kl. + førskolebørn) Sønderjylland
    Info omkring tilmeldte
  • lenejohannsen@gmail.com
  • 51215152

  • Skole: Ravsted Børneunivers
  • Fødselsår: 2014
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-16 20:16:06

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Magnus Silcowitz (S) Spiller Individuelt medlem af Dansk Skoleskak A (Studerende, der fylder 17-20 år) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • msilcowitz@gmail.com
  • Skole: Individuelt medlem af Dansk Skoleskak
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1175
  • Betalt online d. 2022-11-16 20:14:30
Julie Blaudzun (S) Spiller Ravsted Børneunivers F (0-2 kl. + førskolebørn) Sønderjylland
    Info omkring tilmeldte
  • 26257365

  • Skole: Ravsted Børneunivers
  • Fødselsår: 2015
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-16 20:08:15

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 358
Pia Blaudzun (F) Forældre Ravsted Børneunivers F (0-2 kl. + førskolebørn) Sønderjylland
    Info omkring tilmeldte
  • pia.blaudzun@gmail.com
  • 26257365

  • Skole: Ravsted Børneunivers
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Martin Strandby Hansen (F) Forældre Fyn
  • Betalt manuelt d. 2022-11-17 08:06:54
Charlotte Ingemann (S) Spiller Fredericia Realskole C (7+8 kl.) Vejle
    Tilmeldte gratis aktiviteter
  • Lynskakturnering (DM i Lynskak - lørdag fra 19:15 - 21:00)
  • Betalt online d. 2022-11-16 19:30:29
Mikkel Strandby Hansen (S) Spiller Individuelt medlem af Dansk Skoleskak A (Studerende, der fylder 17-20 år) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • mstrandbyhansen@hotmail.com
  • 22421560

  • Skole: Individuelt medlem af Dansk Skoleskak
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1750
    Tilmeldte gratis aktiviteter
  • Lynskakturnering (DM i Lynskak - lørdag fra 19:15 - 21:00)
  • Betalt online d. 2022-11-16 19:31:00
Christian Ringsmose (L) Ledere Læseforeningens Skakskole Fyn
    Tilmeldte gratis aktiviteter
  • Turneringsmøde (lørdag kl. 20:00-21:30)
  • Betalt manuelt d. 2022-11-17 07:59:23
Lars Munk Jensen (L) Ledere Læseforeningens Skakskole Fyn
    Tilmeldte gratis aktiviteter
  • Turneringsmøde (lørdag kl. 20:00-21:30)
  • Betalt manuelt d. 2022-11-17 07:56:44
Anders Salijevic (S) Spiller Fælleshåbsskolen D (5+6 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • chlmo@vejle.dk
  • 27136747

  • Skole: Fælleshåbsskolen
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Kommentar
    Hvis mor ikke tager tlf, ringes der til Chris (kontaktperson) 20364510. Anders er meldt til lynskak, men jeg er usikker på, om han hellere vil i svømmehallen.
    Tilmeldte gratis aktiviteter
  • Lynskakturnering (DM i Lynskak - lørdag fra 19:15 - 21:00)
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-16 13:42:12
Patrick N Hansen (S) Spiller Individuelt medlem af Dansk Skoleskak E (3+4 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • fredes@mail.tele.dk
  • 41910009

  • Skole: Individuelt medlem af Dansk Skoleskak
  • Fødselsår: 2013
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1257
    Tilmeldte gratis aktiviteter
  • Lynskakturnering (DM i Lynskak - lørdag fra 19:15 - 21:00)
  • Betalt online d. 2022-11-16 08:22:20
Frederik Andersen (S) Spiller Giersings Realskole E (3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • britt_jeppesen@hotmail.com
  • 24649963

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2013
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 125 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 20:39:31
Karin Schütt Sørensen (F) Forældre Århus
  • Betalt online d. 2022-11-15 19:54:39

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 344
Frederik Dahl Schütt (S) Spiller Aarhus Skakskole C (7+8 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • frede.schutt@icloud.com
  • 31777456

  • Skole: Aarhus Skakskole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1200
    Tilmeldte gratis aktiviteter
  • Lynskakturnering (DM i Lynskak - lørdag fra 19:15 - 21:00)
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 19:54:39

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Iben Nielsen (F) Forældre Nordjylland
  • Betalt online d. 2022-11-15 18:41:40

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 341
Ture Jungberg Nielsen (S) Spiller Aalborg Skakskole B (9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år) Nordjylland
    Info omkring tilmeldte
  • ibenoglasse@gmail.com
  • 61313148

  • Skole: Aalborg Skakskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1666
    Tilmeldte gratis aktiviteter
  • Lynskakturnering (DM i Lynskak - lørdag fra 19:15 - 21:00)
  • Betalt online d. 2022-11-15 18:41:40

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Marcel Zygmanski (A) Andre Viborg
    Info omkring tilmeldte
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 18:28:35

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 338
Wiktoria Zygmanski (S) Spiller Kjellerup Skakskole F (0-2 kl. + førskolebørn) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • zabazyga@gmail.com
  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2015
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 18:28:35

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 338
Søren Ladegaard (L) Ledere Viborg
Bertram Jelle (S) Spiller Giersings Realskole D (5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • bertramjelle@hotmail.com
  • 40714079

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 969
    Tilmeldte gratis aktiviteter
  • Lynskakturnering (DM i Lynskak - lørdag fra 19:15 - 21:00)
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 125 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 18:13:46
Cüneyt Ciftci (F) Forældre Frederiksborg
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 17:18:48

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 335
Elias Ciftci Møller (S) Spiller Sigerslevøster Privatskole F (0-2 kl. + førskolebørn) Frederiksborg
    Info omkring tilmeldte
  • ditte@fitnessaudio.net
  • 23713048

  • Skole: Sigerslevøster Privatskole
  • Fødselsår: 2015
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 17:18:48

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Kanakarathnam Sivakumar (F) Forældre Fredericia Skakskole Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • maki.siva17@gmail.com
  • 53300863

  • Skole: Fredericia Skakskole
  • Kommentar
    I am father of Ashmitha and Abishek Sivakumar.
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 17:08:07
Abishek Sivakumar (S) Spiller Fredericia Skakskole F (0-2 kl. + førskolebørn) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • maki.siva17@gmail.com
  • 53300863

  • Skole: Fredericia Skakskole
  • Fødselsår: 2015
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 17:03:53
Ashmitha Sivakumar (S) Spiller Fredericia Skakskole E (3+4 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • maki.siva17@gmail.com
  • 53300863

  • Skole: Fredericia Skakskole
  • Fødselsår: 2012
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 16:58:50
Anders Kristensen (F) Forældre Viborg
    Tilvalg fredag til søndag
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 16:51:26

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 330
Matti Levi Kristensen (S) Spiller Viborg Skakskole D (5+6 kl.) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • andeks@rm.dk
  • 51195452

  • Skole: Viborg Skakskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilmeldte gratis aktiviteter
  • Lynskakturnering (DM i Lynskak - lørdag fra 19:15 - 21:00)
    Tilvalg fredag til søndag
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 16:51:26

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Lars Faczinek-Beckmann (A) Andre Sigerslevøster Privatskole Frederiksborg
    Info omkring tilmeldte
  • home.lfb@gmail.com
  • 22849477

  • Skole: Sigerslevøster Privatskole
  • Kommentar
    Skak lærer på Sigerlevsøster privatskole. Kommer for at se efter mine elever.
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 125 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 16:43:32
Christian Gyldendal Villumsen (S) Spiller Giersings Realskole B (9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • chr.villumsen@gmail.com
  • 61271019

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 125 kr.
  • Betalt manuelt d. 2022-11-16 08:01:07
Magda Andries (F) Forældre D (5+6 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • 25725350

  • Betalt online d. 2022-11-15 16:14:53

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 326
Leia Sophie Andries (S) Spiller Fredericia Realskole D (5+6 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • magda@dadlnet.dk
  • 25725350

  • Skole: Fredericia Realskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1369
  • Betalt online d. 2022-11-15 16:14:53

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Liva Buddha Jensen (S) Spiller Højvangskolen, Aarhus C (7+8 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • rosapratima@hotmail.com
  • 42224196

  • Skole: Højvangskolen, Aarhus
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1197
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 16:13:16
Thomas Honore (F) Forældre Fredericia Realskole Vejle
  • Betalt manuelt d. 2022-11-16 07:59:28
Christian Dyrvig Honore (S) Spiller Fredericia Realskole C (7+8 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • 1980.thomas@gmail.com
  • 29494264

  • Skole: Fredericia Realskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 0
  • Betalt online d. 2022-11-15 15:56:37
Frederik Bæk (S) Spiller Bakkeskolen, Kolding B (9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • frederikbaek07@gmail.com
  • 42572208

  • Skole: Bakkeskolen, Kolding
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2022-11-15 15:17:29
Henrik Sejersen (L) Ledere Holstebro Skakskole Ringkøbing
    Tilmeldte gratis aktiviteter
  • Turneringsmøde (lørdag kl. 20:00-21:30)
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 14:11:30
Vibeke Lorentzen (A) Andre Vejle
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 13:26:30
Madeline Schemel (S) Spiller Skærbæk Distriktsskole E (3+4 kl.) Sønderjylland
    Info omkring tilmeldte
  • byensteknik@gmail.com
  • 27909693

  • Skole: Skærbæk Distriktsskole
  • Fødselsår: 2012
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 12:58:20

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 317
Martin Schemel (F) Forældre Skærbæk Distriktsskole Sønderjylland
    Info omkring tilmeldte
  • marsch@norlys.dk
  • 42462914

  • Skole: Skærbæk Distriktsskole
    Tilvalg fredag til søndag
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2022-11-15 12:58:20

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Clara Hansen (S) Spiller Nørre Aaby Skole E (3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • dahlberg12@os.dk
  • 40433113

  • Skole: Nørre Aaby Skole
  • Fødselsår: 2013
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab